Tvůrci Avengers odflákli DLC se Spider-Manem. Vyjde bez příběhových misí
zdroj: Square Enix

Tvůrci Avengers odflákli DLC se Spider-Manem. Vyjde bez příběhových misí

24. 11. 2021 8:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Nejenže se pavoučí rozšíření nepříliš úspěšné hry Marvel's Avengers opozdilo, ale ještě ke všemu bude přiznaně odbyté. Vývojáři se radši věnují něčemu úplně jinému, jak prozradili v rozhovoru pro IGN, z něhož je cítit, že už chtějí mít celého Spider-Mana z krku.

„Chceme se věnovat obsahu, který si užijí všichni, a proto jsme se rozhodli vložit hodně energie do nájezdů Klawa, které vyjdou ve stejnou dobu. Pro nás to bylo jednoduché rozhodnutí,“ řekl Philippe Therien, hlavní vývojář zodpovědný za hratelnost, v rozhovoru pro IGN.

Jinými slovy tvůrci nehodlají plýtvat svým časem na vývoj DLC se Spider-Manem, které je určené výhradně majitelům PlayStationu, a místo toho se soustředí na nový multiplayerový mód, který bude ve stejnou dobu dostupný úplně všem.

Znamená to, že se Spider-Man nedočká svých vlastních příběhových misí. Místo toho vám Petera Parkera představí kreslený filmeček a o další příběh už se postarají jen audionahrávky, které navíc získáte až po splnění konkrétních výzev.

Novináři z IGN si se Spider-Manem mohli vyzkoušet dvě hodiny, po nichž si pochvalují souboje, ale nejsou spokojení s pohybem. Zdejší kulisy nejsou na tarzanovské houpání dělané a snadno narazíte na neviditelné zdi.

Ono to asi ani nemohlo dopadnout jinak, když je tomuto DLC zjevně věnováno tak málo péče a když se nelze ubránit srovnání s luxusním Spider-Manem od Insomniacu. Možná by bylo vůbec nejlepší, kdyby už tvůrci nechali Avengers poklidně zemřít, než aby vytvářeli obsah, který je přiznaně odfláknutý…

Nejnovější články