THQ Nordic ve svém prvním streamu ukáže Expeditions: Rome, Elex II a vzkřísí populární série
zdroj: Foto: THQ Nordic

THQ Nordic ve svém prvním streamu ukáže Expeditions: Rome, Elex II a vzkřísí populární série

3. 9. 2021 8:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Společnost THQ Nordic povstala z popela společnosti THQ již před deseti lety a její představitelé se rozhodli toto jubileum oslavit svým vůbec prvním streamem. Nepůjde však jen o oslavné tlachání. Stream bude kráčet ve stopách PlayStation Showcase či Nintendo Direct, tedy zazní během něj spousta oznámení a uvidíme několikero novinek.

Večerem vás bude provázet – tak jako během Gamescomu – zkušený moderátor Geoff Keighley, který na obrazovky uvede celkem osm oznámení. Dvě z nich už známe dopředu: Ukáží se nám dvě očekávaná pokračování Elex II a Expeditions: Rome. Skutečně dostaneme vedle nových informací i záběry z hraní, takže už tohle je dobrým důvodem udělat si v pátek 17. září v 9 večer čas.

THQ Nordic k tomu ale přihodí ještě šestero odhalení dosud neoznámených her. Co od nich čekat? „Buďte svědky návratů legendárních sérií včetně takových, po kterých fanoušci volají již po desetiletí. Zároveň můžete očekávat další díly milovaných her,“ stojí v tiskové zprávě.

No, vzhledem k tomu, že pod THQ Nordic spadají desítky studií se stovkami herních značek, je prakticky nemožné pokusit se cokoliv odhadovat. Tedy až na vzkříšení série TimeSplitters, které je už dávno oznámené. A i ten remake prvního Gothicu by šel považovat za vzkříšení. A co takhle, že bychom se konečně dočkali druhého Dead Islandu! Nechme se překvapit.

Nejnovější články