The Game Awards nám hodlají vyrazit dech. V pátek dojde k několika velkým oznámením
zdroj: Bandai Namco

The Game Awards nám hodlají vyrazit dech. V pátek dojde k několika velkým oznámením

7. 12. 2021 12:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Slavnostní vyhlášení The Game Awards je tím jediným herním světýlkem v jinak chmurném prosinci. V měsíci, kdy se toho v herním světě tradičně už moc neděje, se během jednoho večera vyrojí obrovská spousta novinek a ani letos tomu nebude jinak.

Už od listopadu víme, že pořadatel prestižních cen a moderátor Geoff Keighley do svého programu vedle samotného předávání sošek zakomponoval představení více než 40 her a pro víc než 10 z nich půjde o naprostou světovou premiéru.

Nyní se dozvídáme další střípek o tom, co máme od The Game Awards 2021 očekávat. Keighley se pro web ForTheWin rozpovídal o svém prvním Summer Game Festu, který proběhl letos v létě a zastoupil stagnující E3. Vrcholem show bylo veliké odhalení prvních záběrů z hraní očekávaného Elden Ringu.

Od The Game Awards máme dle jeho slov očekávat čtyři nebo pět podobně velikých představení, a co víc, budeme prý svědky ukázek, které nám navodí ten pravý pocit hratelnosti nové generace.

Pokud chcete být u toho, až se světu ukáží potenciálně nové nejočekávanější hry, budete muset ponocovat. The Game Awards 2021 budeme streamovat živě tento pátek ve 2 hodiny ráno. Přes den potom na našem webu očekávejte záplavu článků o těch nejzajímavějších trailerech a oznámení z The Game Awards.

Nejnovější články