Stařičký Titan Quest dostává další rozšíření, ve kterém hledáte bájnou Atlantidu
zdroj: tisková zpráva

Stařičký Titan Quest dostává další rozšíření, ve kterém hledáte bájnou Atlantidu

13. 5. 2019 14:26 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Diablovka Titan Quest z prostředí řeckých a egyptských bájí se v roce 2016 u příležitosti oslav 10. narozenin dočkala výroční edice, což není v době plné remasterů a remaků nic neobvyklého. Ale že pouhý rok poté vyjde úplně nové rozšíření Ragnarök, zaskočilo každého. A ono se dokonce povedlo, a to natolik, že jsme svědky nevídaných událostí. 13 let stará hra skutečně vstala z mrtvých a těší se z dalšího DLC, které vás tentokrát pověří nalezením bájné Atlantidy.

Rozšíření Titan Quest: Atlantis sice přidá spoustu nových úkolů do prostředí základní hry, ale zároveň vás zavede do nových oblastí v rámci příběhové linky, ve které pátráte po Héraklově deníku. Traduje se totiž, že právě jeho stránky jsou klíčem k nalezení ztraceného města Atlantida.

Do nového dobrodružství se pustíte buď úplně sami, nebo v kooperaci až šesti hráčů. Stejné možnosti vám nabídne i nový „nekonečný“ mód, ve kterém se na vás a vaše případné kamarády valí hordy nepřátel. Náhoda se postará o odlišné podmínky, takže by vás opakovaná snaha probojovat se ještě dál neměla hned tak omrzet.

zdroj: Archiv

Každá z tříd postav se dočká nové úrovně skillů, čekají na vás nové zbraně a unikátní odměny, přebytečné herní peníze můžete nově směnit u kasinového obchodníka za náhodně vygenerovaný loot a v neposlední řadě jsou zde změny technického rázu – vylepšení grafiky pomocí SSAO a gradace barev, usnadnění práce s inventářem, možnost quick castu a další komunitou žádané prvky.

Rozšíření Titan Quest: Atlantis už je k dispozici na Steamu za 15 eur. K jeho hraní potřebujete vlastnit základní hru ve verzi Titan Quest Anniversary Edition, která je tamtéž ještě pár hodin k mání za 4 eura místo obvyklých 20.

Nejnovější články