Simulátor pohodového života My Time at Portia opouští early access
zdroj: tisková zpráva

Simulátor pohodového života My Time at Portia opouští early access

8. 1. 2019 15:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Sandboxové RPG My Time at Portia se snaží navázat na úspěch žánru, kterému u nás ze všech nejvíc kraluje nejspíš Stardew Valley, na východě pak třeba Animal Crossing. Poklidné budování, odhalování tajemství městečka v pohádkové grafice a mnoho dalšího si na vás počíhá už příští týden, kdy se po ročním předběžném přístupu hra dočká svého vydání.

Do okouzlujícího městečka Portia přicházíte, protože chcete obnovit chod dílny svého tatínka. Vyzbrojeni jeho manuálem musíte kutat, sbírat suroviny a na ponku z nich vyrábět zajímavé předměty, abyste se stali nejšikovnějším řemeslníkem v okolí. Kromě výroby a stavění můžete také pěstovat nejrůznější plodiny, chovat domácí zvířátka a přátelit se s obyvateli města.

zdroj: Archiv

My Time at Portia od nezávislých vývojářů z Pathea Games si můžete na Steamu vyzkoušet třeba hned. 15. ledna tam a na Epic Store pak vyjde plná verze, kterou pořídíte za necelých 30 eur. Během jara by se hra měla dostat i na konzole. Vyjde jak na PlayStation 4 a Xbox One, tak i na Switch.

Nejnovější články