Sci-fi akce Immortal: Unchained chce kombinovat hardcore střílení s RPG
zdroj: tisková zpráva

Sci-fi akce Immortal: Unchained chce kombinovat hardcore střílení s RPG

21. 2. 2018 17:25 | Novinky | autor: Adam Homola |

Ještě letos rozšíří řady hardcore akčních RPG kousek jménem Immortal: Unchained, o kterém se toho sice mnoho neví, ale už brzy si ho budete moct vyzkoušet. Vývojáři ze studia Toadman Interactive (Warhammer: Vermintide, Dead Island 2, Stardoll Stylista) totiž chystají na březen uzavřenou alfaverzi, do které se můžete přihlásit už nyní.

Pokud máte o nové tajemné sci-fi RPG zájem, stačí kliknout na oficiální web hry a do testu se zapsat. Pokud vás vývojáři vyberou, vyzkoušíte si to, co sami popisují jako kombinaci taktických soubojů s RPG prvky a hardcore střílení z pohledu třetí osoby.

V plné hře by vás mělo čekat přes sto zbraní, šest různých disciplín a prostředí inspirované sci-fi a hororem. Přiložené video toho sice ukazuje dost, ale o herních mechanikách se v něm prakticky nemluví, tudíž si na další informace budeme muset ještě počkat.

Alfaverze Immortal: Unchained poběží jen a pouze na PC od 8. do 12. března a nabídne k vyzkoušení dvě lokace a samozřejmě i onu hardcore soubojovou hratelnost. Plná verze hry pak vyjde někdy letos na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

zdroj: Archiv

Nejnovější články