Samostatné rozšíření Shadow Tactics vyjde koncem roku exkluzivně na PC
zdroj: Foto: Daedalic Entertainment

Samostatné rozšíření Shadow Tactics vyjde koncem roku exkluzivně na PC

30. 8. 2021 11:04 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Studio Mimimi nám nepřestává dělat radost. Poprvé o sobě dalo pořádně vědět fenomenální hrou Shadow Tactics: Blades of the Shogun na konci roku 2016, aby na to loni v létě navázalo neméně skvělým návratem Desperados 3. Po těchto dvou zářezech dostaneme letos japonský nášup.

Samostatně stojící rozšíření Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice nám tvůrci oznámili v dubnu s tím, že se hry máme dočkat ještě letos a pouze na počítačích. Nyní využili příležitosti Gamescomu a skrze IGN vypustili do světa trailer se záběry z hraní, který zároveň přiblížil datum vydání na letošní prosinec. Konkrétní datum sice ještě nemáme, ale s trochou štěstí bychom mohli mít opravdu skvělé Vánoce.

V Aiko’s Choice se vydáte na tři hlavní a tři vedlejší mise točící se okolo titulní hrdinky známé z původní hry. Půjde zde o její minulost, která ji konečně dožene, a tak bude opět muset využít umění klamu coby gejša-vražedkyně.

K hraní Aiko’s Choice sice nepotřebujete původní Shadow Tactics, ale vývojáři doporučují odehrát alespoň několik úvodních misí. Zřejmě proto, že se nepočítá s tutoriálem a vysvětlováním, co je ta která postava zač. Také už se nemůžete dočkat Vánoc?

Nejnovější články