Producent naznačuje brzké oznámení Mortal Kombat 12
zdroj: Mortal Kombat

Producent naznačuje brzké oznámení Mortal Kombat 12

28. 1. 2022 16:30 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Od vydání Mortal Kombat 11 letos uplynou tři roky a mně se jen stěží věří, že jsem na jaře 2019, kdy ještě existoval starý svět, bez větších cavyků mohl vyrazit na launch event do Londýna. Na podobné akce si v aktuální atmosféře můžeme nechat zajít chuť, nástupce brutální bojovky je ale dost možná blíž, než jsme čekali.

Producent Jonathan Andersen ze studia Netherrealm totiž včera tweetnul fotografii svého stolu, na které je k vidění celá řada indicií. Ačkoli hlavní část zabírají artworky ze starších Mortal Kombatů a bojovky Injustice 2, na monitoru je s trochou ostření možné zahlédnout ikonu s názvem MK12_MAST... a také část mailu, který hovoří o nutnosti co největší opatrnosti při nakládání s jakýmsi videem, protože fanoušci lační po jakémkoli detailu.

mk-leak zdroj: Foto: Jonathan Andersen

Andersen tweet po deseti minutách smazal, je ale velmi nepravděpodobné, že by tento „únik“ vznikl skutečně omylem, spíše se jedná o pokus nenápadně lákat na blížící se odhalení, a dostat tak komunitu do varu.

Jsem zvědavý, jak moc se Mortal Kombat 12 oproti svému předchůdci dokáže posunout. Co se brutality týče, s hranicemi už šoupne jenom těžko. Na nové generaci konzolí by ale mohla střeva a krev vypadat zase o něco realističtěji!

Nejvíc se nicméně těším na příběhový režim, který Netherrealm zvládají nejlépe ze všech bojovkových studií a který vždycky funguje jako perfektní fanservis.

Nejnovější články