PC služba Origin Access už je dostupná v ČR i na Slovensku
zdroj: tisková zpráva

PC služba Origin Access už je dostupná v ČR i na Slovensku

27. 1. 2016 14:30 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Přesně před 14 dny jsem psal o Origin Access (alternativa EA Access z Xbox One) a věštil jsem této službě brzkou budoucnost i hráčům v Česku a na Slovensku. To se nyní potvrzuje a Electronic Arts oznamuje příchod služby i na zbytek evropských trhů, tedy včetně českého a slovenského, s tím, že se tato služba bude nadále šířit i do zbytku světa.

Potěšující zprávou vedle samotného oznámení je fakt, že cena se blíží nižší hranici odhadované částky a EA tak ji i u nás stanovili na 4 eura (dle aktuálního středního kurzu se jedná o necelých 110 korun). Za tuto částku pak hráči dostanou přednostní přístup do vybraných her z portfolia EA, desetiprocentní slevu na nákupy na Originu a především knihovnu patnácti okamžitě a bez dalších poplatků dostupných her. Mezi ty patří například Battlefield 4, Dragon Age: Inquisition, The Sims 3 a This War of Mine s tím, že další budou přibývat, a to včetně nezávislých titulů.

Opodál tak stojí zatím už jen platformy od Sony, kam tato služba pravděpodobně ani v nejbližší době nezamíří, neboť něco takového prý dle průzkumů neodpovídá požadavkům hráčů těchto platforem. A na závěr už si nenechte ujít video k příležitosti oznámení Origin Access na PC. V něm Bill Nye ze známého amerického populárněvědeckého pořadu Bill Nye the Science Guy představuje službu jako takovou.

zdroj: Archiv

Nejnovější články