Novinky z Truck Simulatorů – Montana pro Ameriku, Rusko pro Evropu, nové návěsy pro všechny
zdroj: SCS Software

Novinky z Truck Simulatorů – Montana pro Ameriku, Rusko pro Evropu, nové návěsy pro všechny

23. 11. 2021 11:35 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Studio SCS Software v posledních dnech odhalilo několik chystaných novinek pro své hry American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2. Druhá jmenovaná už nějakou dobu očekává příchod nového mapového rozšíření Heart of Russia, které vás vezme do matičky Rusi.

Z tohoto DLC se vyrojila spousta obrázků zaměřených na četné pomníky, které jsou v Rusku zjevně na každém kroku. A spousta z nich vzpomíná na druhou světovou válku vystavováním těžkotonážní chlouby ruského inženýrství. Na obrázky se podívejte na blogu studia.

American Truck Simulator se zase dočkal oznámení nového mapového rozšíření, kterým se stává Montana. Do Montany, kterou si můžete prohlédnout na prvních obrázcích v galerii výše, se po jejím vydání někdy v budoucnu dostanete ze států (a tedy rozšíření) Idaho a Wyoming.

Poslední novinka se týká obou her a jejich nadcházejícího updatu 1.43. Ten vám umožní vlastnit sklápěčky a jiné druhy návěsů pro převoz suti, hornin, obilovin a dalších. Pro jejich obrázky opět vyrazte na blog SCS Softwaru.

Nejnovější články