Nadějná fantasypunková karetka Mythgard míří do otevřené bety
zdroj: Archiv

Nadějná fantasypunková karetka Mythgard míří do otevřené bety

19. 9. 2019 13:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Ano, vskutku, o hráčskou přízeň se ucházejí další kartičky. Patrik v loňských dojmech věří, že se pro Mythgard mezi ustálenými Magicy, Hearthstonem a spoustou dalších menších záležitostí místo ještě najde a svoje vlastní dojmy si ode dneška můžete vytvářet i vy sami. Vydejte se do fascinujícího světa, kde se nadzvuková letadla potkávají s draky a technologie soupeří o nadvládu s mýty.

Mythgard si prošel uzavřenou alfou, ze které se s fanfárami vydává do otevřené bety. Na Steamu si ji může vyzkoušet kdokoliv a i po vydání zůstane free-to-play. Žádné kartičky přitom nebudou jen pro platící zákazníky, za denní odměny z PvE i PvP budete mít možnost získat cokoliv.

Základní pravidla se můžete naučit na singleplayerové kampani, která vám vysvětlí, jaká strategie je optimální pro jednotlivé frakce, ale kartičky různých barev můžete svobodně kombinovat a tvořit si unikátní balíček.

zdroj: Archiv

Pravidly se Mythgard z existujících karetek podobá nejvíc asi Hearthstonu. Vykládáte karty za manu na své straně, útočíte s nimi na protivníkovy, oproti jiné konkurenci je důležitá i jejich pozice na bojišti. Dodatečnou manu a speciální krystaly můžete získat spálením kartiček, takže si musíte správně rozvrhnout tahy pro jednotlivá kola.

Předběžný přístup na Steamu by měl trvat do března 2020, kdy Mythgard vyjde a tehdy do něj přibude plnohodnotný turnajový mód. Rhino Games také plánují průběžně přidávat nové kartičky. Počítá se i s drafty, puzzle módem nebo 2v2 PvP.

Nejnovější články