Minisérie The Walking Dead s Michonne v hlavní rolu se blíží, těšte se na ochočené zombíky
zdroj: tisková zpráva

Minisérie The Walking Dead s Michonne v hlavní rolu se blíží, těšte se na ochočené zombíky

12. 11. 2015 10:35 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

V půlce června jsme se dozvěděli o třídílné minisérii ze světa The Walking Dead. Již tehdy Telltale avizovali, že hra vyjde na podzim, zřejmě aby propojila druhou sezónu s připravovanou třetí. A protože pohled z okna naznačuje, že podzim je už nějakou dobu mezi námi, nabízí se otázka, kde spin-off s Michonne v hlavní roli je? S odpovědí, bohužel ne zcela konkrétní, ale budiž, přispěchal Job Stauffer z Telltale, když na Twitteru naznačil, že by k vydání mělo dojít již brzy.

Jeho tweet vysloveně mluví o tom, že se k vám první epizoda malé odbočky od hlavní série doslova přikrade. A možná napoví něco o třetí sérii, o které se cokoli konkrétního dozvíme nejdříve poté, co se herní příběh Michonne definitivně uzavře, jak Stauffer vyjasnil v dalším tweetu.

A příběh by to rozhodně neměl být nudný – znalci předlohy znají Michonne ze seriálu i z původního komiksu a moc dobře vědí, že to není nudná postava, naopak. Zajímavostí této hrdinky je nejenom umění boje s katanou, ale především netradiční výběr mazlíčků. Michonne totiž s sebou na túry netahá nic jiného, než mírně zapáchající dvojičku zombií. Trojka k pohledání...

Nejnovější články