Microsoft s Bethesdou chystají stream plný novinek
zdroj: Arkane Studios

Microsoft s Bethesdou chystají stream plný novinek

12. 1. 2023 15:00 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Microsoft na Twitteru potvrdil, že se prostřednictvím streamovaného eventu chystá vypustit do světa nálož informací a novinek ohledně svých rozpracovaných titulů.

Jak už však zaznělo v podnadpise, Starfield čekat nemusíte, nezúčastní se. Bethesda totiž pro své sci-fi želízko v ohni chystá jinou, delší, separátní prezentaci, kterou představí později. Takový formát by tvůrcům prý měl dát dostatek prostoru, aby se mohli do předvádění hry pořádně ponořit a zavalit nás informacemi. Doufejme, že alespoň jedna z nich bude datum vydání, které je v tuto chvíli stále neznámé.

Pokud vás chystaná vesmírná avantýra nepřivádí do stavu vzrušení a zajímají vás spíše jiné tituly z provenience Microsoftu, možná si přijdete na své. Matt Firor, ředitel online odnože ZeniMaxu, představí chystaný obsah a updaty pro The Elder Scrolls Online. Hráči, kteří se ve volném čase oddávají putování Tamrielem, jistě ocení i navazující stream. Ten zevrubně probere všechna rozšíření, kterých se má populární MMORPG letos dočkat.

Prostor dostane i studio Turn 10, o němž už zhruba půl roku víme, že kutí novou Forzu Motorsport. Předvede, jak práce pokročila a ukáže nové záběry ze závodů od základů budovaných pro hardware současné generace.

zdroj: Xbox

Studio Mojang ukáže, jak bude vypadat kompetitivní multiplayer v chystané akční strategii Minecraft Legends, což zajisté přijde k chuti všem kostičkofilům prahnoucím po krvi jiných kostičkofilů.

Vývojáři ze studia Arkane předvedou několik minut nových záběrů z hraní upíří střílečky Redfall. K vidění bude mordování krvesajů o samotě i s kamarády a tvůrci přidají nové informace o bojovém systému, úpravách postav, designu bossů nebo třeba principu, na němž funguje zdejší otevřený svět.

Stream začíná v devět hodin večer našeho času ve středu 25. ledna. Pokud se chcete podívat, nalaďte kanály Microsoftu nebo Bethesdy na Twitchi či YouTube.

Nejnovější články