Mass Effect Legendary Edition možná zamíří do Game Passu
zdroj: BioWare

Mass Effect Legendary Edition možná zamíří do Game Passu

22. 11. 2021 16:45 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Není nad to, když svoje velké tajemství propálíte sami. Microsoft Store patří v poslední době mezi nejspolehlivější zdroje unikajících informací a i dnes tu máme zprávu, která pochází takřka z oficiálního zdroje. V polské verzi obchodu, na kartě remasterované trilogie Mass Effect, se podle magazínu XGP krátce objevilo logo Game Passu, které naznačuje, že by se oblíbená sci-fi RPG mohla brzy podívat do výhodného předplatného.

Microsoft ani Electronic Arts se k záležitosti zatím nevyjádřily a známka přítomnosti v předplatném Xbox Game Pass už stihla zmizet, nejde ovšem o drb z ranku těch nepravděpodobných. Součástí ultimátní edice Game Passu je totiž i předplatné EA Play, takže se snadno může stát, že Mass Effect Legendary Edition přibude i do jeho nižší šarže.

Na druhou stranu může jít také o planý poplach, protože v onom předplatném nalezneme 10hodinový trial většiny her od EA a stejnou ikonkou disponuje třeba i nová FIFA, která v Game Passu není.

Patrně nejvýhodnějším způsobem, jak si Mass Effect Legendary Edition bez čekání momentálně zahrát, je dražší varianta předplatného EA Play Pro, která je nicméně v současné době dostupná pouze na počítačích. Mimo sci-fi trilogie v ní najdete třeba i letošní Fifu 22 či čerstvý průšvih Battlefield 2042.

Nejnovější články