Letos si chystaný Doom Eternal nezahrajete
zdroj: tisková zpráva

Letos si chystaný Doom Eternal nezahrajete

9. 10. 2019 9:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Chvilku bylo ticho, i když datum vydání nebylo vzdálené ani dva měsíce. Ale teď už je jasno. V id Software zjevně jedou na plné obrátky, a přesto nestíhají. Doom Eternal se odkládá na příští rok, takže letošní Vánoce se musejí obejít bez motorové pily.

Aby tvůrci dostáli svému slovu a dodali hru, která předčí vaše očekávání, bude vybroušená k dokonalosti a nabídne svižnou akci bez zakopávání, potřebují na její dokončení víc času. Doom Eternal se odkládá z 22. listopadu na 20. březen roku 2020, akorát včas na konec fiskálního roku a rovnou doprostřed chumlu těch nejočekávanějších her.

Tím ale novinky nekončí. Pokud jste se těšili, že si nového Dooma zahrajete na Switchi, tak jeho verze dorazí později než všechny ostatní. To samé platí o režimu Invasion, ve kterém v roli démona vstoupíte do hry jiného hráče. Tento mód bude k dispozici později v rámci updatu zdarma.

V den vydání Doom Eternal znovu vyjde i Doom 64, který se poprvé objevil na konzoli Nintendo 64 v roce 1997. Tento starý kousek očekávejte jak na Switchi, tak i na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One a dostanete ho „zdarma“ k předobjednávce jeho moderního bratra.

Doom Eternal odklad zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články