Je načase nakopat vesmírným pirátům zadky v Rebel Galaxy Outlaw
zdroj: Archiv

Je načase nakopat vesmírným pirátům zadky v Rebel Galaxy Outlaw

14. 8. 2019 10:24 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Co naplat, že jste se před časem rozhodli stočit sovu kariéru do legální roviny. Jednou padouch, vždycky padouch. Juno Markev nemá na výběr, musí opět usednout do kokpitu vesmírné stíhačky a sledovat úchvatné exploze svých cílů. V Rebel Galaxy Outlaw můžete následovat příběhovou kampaň, ve které splácíte dluh kamarádovi, jenž vás vytáhl z bryndy. A do další uvrhl. Začnete s překvapivě schopným vrakem a budete plnit jednu zakázku za druhou.

Nebo se na nějaké příkazy shora vykašlete a vydáte se jen tak na průzkum vesmíru, rozstřílíte pár pirátů, policistů a další členy skupin obývajících hluboký vesmír. Nechybí humor známý z předchozího dílu, minihry jako kulečník, kostkový poker a automaty (jak herní, tak výherní). Hrát vám k tomu bude stylový soundtrack (21 hodin hudby na sedmi stanicích).

Ještě potřebujete přemlouvat? Tak níže je třičtvrtěhodinka z hraní přímo od autorů a soudě dle Metacriticu rozhodně nejde s hodnocením 77 o krok vedle. Zájemci nechť se hlásí o svou loď v doku Epic Games Store s 25 eury.

Nejnovější články