Invazi mimozemšťanů v Aliens Go Home Run můžete zastavit jedině baseballem
zdroj: tisková zpráva

Invazi mimozemšťanů v Aliens Go Home Run můžete zastavit jedině baseballem

4. 2. 2017 16:15 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Nehrajte baseball! Tuhle poučku nelze dostatečně zdůraznit. Ne že by šlo o tak nudný sport, ale nebezpečí je až příliš veliké. Kdykoli by se vám mohlo stát to samé, jako hrdince Sally v arkádě Aliens Go Home Run. Milá dívka praštila do míčku takovou silou, až odletěl na cizí planetu obývanou mimozemšťany a způsobil vážnou katastrofu. Emzáci přísahali pomstu, shromáždili lodě a vyrazili do útoku. A Sally teď musí chybu napravit pomocí svých pálkařských schopností. 

Hra velmi silně připomíná klasickou formuli hry Breakout. Pinkáte do míčku, ten lítá do vzduchu a ničí cihličky. Situace je ovšem mírně zkomplikována invazí ufonů, kteří poletují kolem a střílí po vás. Vaším dalším úkolem je tak utíkat a uskakovat projektilům jako v žánru shoot 'em up. A když se některý mimozemšťan odváží přistát na zemi v dosahu vaší mocné dřevěné palice, je potřeba ho naučit, že za podobnou opovážlivost bude tvrdě pykat.

Aliens Go Home Run je zkrátka vtipně vypadající budgetovka s lidovou cenou 4 eura, takže pokud máte chuť zabránit zkáze světa jedním z nejoriginálnějších způsobů všech dob, zamiřte na Steam a zažijte neporovnatelný pocit z intergalaktického homerunu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články