Homefront: The Revolution vychází v květnu, uzavřená beta startuje v únoru
zdroj: tisková zpráva

Homefront: The Revolution vychází v květnu, uzavřená beta startuje v únoru

12. 1. 2016 17:08 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

S pokračováním Homefrontu to po pádu THQ už vypadalo tak nějak všelijak a snad ještě horší situace nastala, když začal mít problémy i samotný Crytek. Nicméně, došlo k prodeji značky společnosti Deep Silver, pokračování bylo zachráněno, a nyní ten problematický vývoj konečně spěje ke zdárnému konci. Homefront: The Revolution vstoupí během února do multiplayerové bety a 20. května dorazí na pulty obchodů.

Vedle toho vydává také Deep Silver nový trailer lákající na revoluci v ulicích americké Filadelfie. Ta je zmítaná mírem a útiskem – na první pohled se jedná o perfektní policejní stát, ve kterém severokorejský útlak zadupe jakýkoli pokus o vzepření se. Nicméně nic nemůže trvat věčně a z historie již víme, že o utiskování národa to platí obzvláště. V minulosti předci hráčů rozbili monarchii, současná generace se pak může pokusit rozbít diktaturu a vzepřít se pevnému sevření Severní Korey.

Jak je ze záběrů vidno, boje budou probíhat v zónách mimo město, kde neplatí žádná pravidla a kde spatřený pohyb znamená automatické zmáčknutí spouště nepřátelského vojáka, ale i v takzvaných žlutých zónách. To jsou ony úseky policejního státu kde mají jednotky KPA vše pevně ve svých rukách a kde se neposlušnost trestá zajetím, anebo rovnou smrtí.

Zmiňovaná betaverze potom poběží pouze na Xbox One a bude uzavřená – pozvánky obdrží hráči skrze Xbox Live, nebo přímo od vydavatele. Svoje šance pak můžete zvýšit například registrací na oficiálních stránkách hry.

zdroj: Archiv

Nejnovější články