Futuristická střílečka Ironsight s drony dorazila na Steam
zdroj: Archiv

Futuristická střílečka Ironsight s drony dorazila na Steam

19. 12. 2019 10:03 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Pokud už vás náhodou nebaví multiplayer v Call of Duty, Counter-Striku, Overwatchi, Rainbow Six Siege a dalších zavedených hrách a rádi byste dali šanci něčemu novému od neznámého korejského indie studia, pak vám stačí skočit na Steam a pustit se do free-to-play týmové střílečky Ironsight. Pecku od toho asi nečekejte, ale třeba vás mile překvapí.

Ironsight se píše rok 2025 a vlivem přírodní katastrofy je lidstvo na kolenou. Existuje už jen jediný zdroj energie zvaný Trinitium, o který svádí boj dvě znepřátelené strany. Tak, nezajímavé příběhové pozadí bychom měli za sebou a můžeme se pustit do akce.

Tvůrci futuristické multiplayerové střílečky si pro vás připravili 14 map a přes sto upravitelných zbraní. To by samo o sobě nebylo zas tak zajímavé a hra by jen s tímto obsahem vypadala jako další tuctová střílečka, ale naštěstí to není všechno.

Je zde totiž zajímavé ozvláštnění v podobě dronů. Těch je několik typů, z nichž si vybíráte. Použití dronů vám pomůže s odhalením nepřátel, ale i s jejich zneškodněním. Drona sami ovládáte, takže můžete hezky z výšky odstřelovat nepřátele pod sebou, likvidovat konkurenční drony a krýt svá vlastní záda. Drony se ale neomezují jen na vzduch. Jak můžete vidět v novém traileru, lze přivolat i obřího bojového robota.

zdroj: Archiv

Ironsight není úplná novinka. Hra byla v uzavřené betě už od konce roku 2017, loni přešla do otevřené bety, ale fungovala jen přes samostatného klienta. Včera konečně zavítala i na Steam v hotové podobě, takže nemusíte stahovat nějaký cizí software. Uživatelské hodnocení není nejzářnější, ale díky free-to-play modelu si každý může udělat svůj vlastní obrázek.

Nejnovější články