Druhoválečná strategie Battle Islands: Commanders skloubí tower defense a karetní hru
zdroj: Archiv

Druhoválečná strategie Battle Islands: Commanders skloubí tower defense a karetní hru

3. 2. 2017 17:57 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Fandů strategií toužících po čerstvé dávce RTS z druhé světové války určitě není zrovna málo, ale těžko říct, zda jejich sny naplní chystaná Battle Islands: Commanders. Jde o free-to-play kombinaci tower defense a karetní hry, v níž se snažíte uchránit svou základnu před útoky nepřítele a naopak mu sami zasadit zdrcující protiúder pomocí tanků, pěchoty, letadel a speciálních schopností. Všechno si to můžete rovnou vyzkoušet v rámci předběžného přístupu na Steamu

Bojiště, na nichž svedete souboj s hráči z celého světa, jsou zasazená do nejrůznějších prostředí od zamrzlé východní fronty až po rozžhavenou severoafrickou poušť, ovšem soudě podle traileru jsou si ve skutečnosti nesmírně podobná. Neprůchodný střed mapy, dva úzké mosty, kulometné věže... Že by byla vidět nějaká zvláštní variabilita, to se říct nedá. Na druhou stranu je fakt, že MOBA hry si taky vystačí se svými třemi liniemi, takže kdo ví, třeba to z dlouhodobého hlediska vadit nebude.

zdroj: Archiv

Takže si budete syslit kartičky, porážet nepřátele, vyhýbat se nepříjemným mikrotransakcím, vztekat se, když proti vám vyjede Königstiger, protože to je přece jednoznačně pay-to-win, a to by vám mohlo pohodlně zaplácnout čas strávený čekáním třeba na chystaný Sudden Strike 4. Trošku trpělivosti po vás ovšem vyžadují i Battle Islands: Commanders, protože se z early accessu do plné verze přehoupnou až 14. února, kdy zároveň vyjdou i na Xbox One a PlayStation 4.

Nejnovější články