Dr. Kawashima se vrací a s ním i sada logických úkolů, které potrápí váš mozek
zdroj: Archiv

Dr. Kawashima se vrací a s ním i sada logických úkolů, které potrápí váš mozek

14. 10. 2019 14:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Velmi populární naučná hra Brain Age (u nás známá jako Dr. Kawashima’s Brain Training) se dočká nového dílu Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch, který vyjde na... hádejte jaké platformě. Opět půjde o zástup miniher, které si dávají za cíl procvičit vaše logické myšlení a postřeh.

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch je novou hrou, která obsahuje prvky svých předchůdců, ale využívá i některé vymoženosti poslední konzole od Nintenda. Například mnohými hrami opomíjenou IR Motion kameru v pravém Joy-Conu, díky které si se hrou zahrajete třeba kámen-nůžky-papír.

Různé puzzly budete řešit se Switchem na ležato i na výšku s pomocí ovladačů, prstu, nebo stylusu, který bude součástí fyzického balení hry. Čeká vás sudoku, matematické úkony, ale i soupeření s hráči na jedné konzoli každý s jedním Joy-Conem.

zdroj: Archiv

Nechybí ani zjišťování stáří vašeho mozku skrz sérii nejrůznějších hádanek. Mozek je potřeba potrénovat každý den, takže si můžete nastavit upozornění, své výsledky posílat svým přátelům, abyste je hecovali k překonání vašeho skóre, případně můžete svou mozkovnu porovnávat v online žebříčcích (pokud si předplatíte Nintendo Switch Online).

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch vyjde už 3. ledna exkluzivně na Switchi.

Nejnovější články