zavřít

GamesPlay – hrajeme brilantní logickou hru Baba Is You

Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Během roku se objeví několik skutečně výtečných indie titulů, kterým se bohužel nedostane takové pozornosti, jakou by si zasloužily. Jedním z nich by se mohla stát i nová logická hra Baba Is You, ale Patrik se rozhodl šířit o ní povědomí, kde se dá – v minulém Fight Clubu, dnešním GamesPlayi i blížící se recenzi.

Baba Is You je z těch náročnějších her. I když na to nevypadá, dokáže pořádně zavařit mozek. Náš GamesPlay je toho důkazem. Patrikovi s Vaškem se sice podařilo projít několika úrovněmi, následně se ale zasekli na dvou už opravdu složitých hádankách, které mají jistě jednoduchá řešení, ale jejich odhalení už tak snadné není.

Frustrace? Místy ano, ale ve výsledku jde o parádní záležitost.

Tagy: puzzle indie hra

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.