zavřít

Sledujte Fight Club #418 o Google Stadia a budoucnosti hraní

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlavním tématem 418. podcastu Fight Club ani nemůže být nic jiného než Stadia, nová herní platforma a de facto nová generace, se kterou přišel Google. Na záznam oznámení se můžete podívat tady, na stručný přehled toho, co se to na nás vlastně chystá, zase tady. A v podcastu jsme si Stadii rozebrali jak po té uživatelské, tak po té odborné, hardwarové stránce.

Kvůli tomu do Fight Clubu zase jednou zavítal Jirka, zdejší tahoun Hardware Clubu a autor skvělých testů grafických karet kupříkladu aktuální The Division 2. Jirku doplnil Vašek, Patrik a Adam a společně probrali ještě novinky okolo Apex Legends, streamování od Microsoftu, příchodu série Halo na PC a pozastavili se taky nad tím, proč Sony to Take-Two prostě nekoupí.

Součástí každého Fight Clubu jste samozřejmě také vy, naši vážení přátelé a posluchači. Své dotazy nám můžete psát během živého vysílání do chatu na YouTube, nebo nám je posílat na email podcast@games.cz.

A nezapomeňte, nedávno jsme přidali Fight Club i na Spotify, kde nás najdete pod vloženým odkazem.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.