Dota Underlords se loučí s předběžným přístupem a vítá první sezónu
zdroj: tisková zpráva

Dota Underlords se loučí s předběžným přístupem a vítá první sezónu

26. 2. 2020 16:15 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Auto Chess vznikl jako neoficiální mod pro Dotu 2, která byla původně modem pro Warcraft 3. Dota Underlords je pak kopií tohoto modu s oficiální licencí Valve a právě včera vyšla na Steamu po bezmála ročním předběžném přístupu. Spolu s tím startuje také první sezóna s předplatným v podobě bitevního deníku a s výzvami nazvanými Krvavá exkurze.

Valve popisuje Dota Underlords jako „kombinační strategii nové generace“, kde na rozdíl od Doty 2 nevítězí hbité reflexy, nýbrž taktické schopnosti. Většina hratelnosti stojí na stavění, kombinování hrdinů a jejich levelování.

Se startem historicky první sezóny se pojí především odměny v podobě kosmetických předmětů a oficiálních žebříčků. Samotná Dota Underlords je free-to-play, kampaň ve formě Krvavé exkurze a bitevní deník s více než stovkou předmětů si nicméně musíte pořídit za 4,99 dolaru a pro získání odměn pak samozřejmě hrát.

zdroj: Valve

Spolu s plnohodnotným vydáním se hra nevyhnula nutným změnám, novým synergiím postav i předmětů. Někteří z hrdinů odrotovali a byli nahrazeni jinými, což bude pravidelné sezónní opatření, které má osvěžovat metu. Pro kompletní seznam změn se vydejte na oficiální stránku hry.

Na Steamu Dota Underlords oficiálně vyšla 25. února, na mobilních zařízeních naproti tomu míří do otevřené bety. Zároveň se ale skrz meziplatformní multiplayer můžete setkat s hráči z jiných platforem a první sezóna odstartovala na všech jen s lehkým zpožděním.

Nejnovější články