Dead Cells dostane obří update s novou úrovní a bossem
zdroj: Archiv

Dead Cells dostane obří update s novou úrovní a bossem

26. 2. 2019 12:02 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Dead Cells zaslouženě stanula na stupních vítězů na třetím místě v naší redakční anketě Hra roku. O jejím všeobecném úspěchu už dávno není pochyb, stejně jako o její chytlavé hratelnosti a vysoké obtížnosti. Pokud už jste i dohráli, vývojáři ze studia Motion Twin už chystají další nálož obsahu zadarmo.

Velký update Rise of the Giant zatím nemá datum vydání, ale chcete-li, můžete si ho zahrát už teď. Je totiž dostupný v testovací alfa verzi na Steamu, do které se jednoduše přepnete v nastavení hry v klientovi. Pak už vám nic nebrání v ochutnání novinek, které do Dead Cells přibydou později, jakmile budou perfektně vybalancované.

Update nabídne endgamový obsah, který se vám zpřístupní až po vašem prvním pokoření hry. Zavítáte v něm do nové jeskynní oblasti, na jejímž konci čeká další nemilosrdný boss. Cesta k němu samozřejmě nebude jednoduchá, za což poděkujte desítce nových potvor, z nichž se některé proplíží i do předchozích úrovní hry na obtížnosti hard a vyšší.

Update dále přidá padesát nových obleků pro vašeho hrdinu, které si za reálné peníze nekoupíte (tvůrci o mikrotransakcích rádi vtipkují, viz update). Jednoduše vám z nepřátel vypadnou jejich blueprinty. Těšte se na tři nové skilly, z nichž jeden je létající mazlíček, druhý vám odhalí celou mapu oblasti, a třetí... je zahalený rouškou tajemství.

Objeví se nový obchod, skrytá úroveň, prokletí, balance mnoha prvků hry, sáhne se do level designu úrovní, grafiky i uživatelského rozhraní. Update Rise of the Giant rozhodně dostojí svému jménu a prodlouží životnost už tak dost trvanlivé hry. Ve videu výše, které je takovým kratším dokumentem, se v rychlém sledu dozvíte o vzniku Dead Cells, který rozhodně nebyl nezajímavý. Jen pozor na spoilery, pokud jste hru ještě nedohráli.

Nejnovější články