Chcete se bát? Moons of Madness vás chce děsit právě teď
zdroj: Archiv

Chcete se bát? Moons of Madness vás chce děsit právě teď

22. 10. 2019 16:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

„Zanedlouho zjistíte, proč jsou měsíce obíhající Mars pojmenované po řeckých slovech pro hrůzu (Deimos) a děs (Phobos).“ Vychází totiž horor Moons of Madness, který bere lovecraftova monstra na rudou planetu a nechá vás jim napospas.

Ve hře Moons of Madness jste Shanem Newehartem, vrchním inženýrem na výzkumné stanici vzdálené 140 milionů mil od Země. Vaším úkolem je zajistit, aby všechny systémy základny fungovaly, ale když se probudíte ze zlého snu, zjišťujete, že jeho výjevy s probuzením nezmizely.

Jak už to tak u lovecraftovského hororu bývá, nemůžete si být jistí tím, zda podivuhodná monstra z jiných dimenzí skutečně existují, nebo si je jen představujete. Budete čelit mnohým problémům a strachu z konspirací, která odhalíte a šílenství, které se bude stupňovat.

Moons of Madness je zasazená do stejného univerza jako The Secret World díky tomu, že obě hry vydává společnost Funcom. Fanoušci jedné poznají v té druhé některá jména a témata, ale tato znalost není k hraní potřebná. Moons of Madness právě vyšla na Steamu, 21. ledna vyjde na PlayStationu 4 a Xboxu One.

zdroj: Archiv

Nejnovější články