Bitvy mechů v BattleTechu se brzy přesunou do zničitelných velkoměst
zdroj: Archiv

Bitvy mechů v BattleTechu se brzy přesunou do zničitelných velkoměst

25. 4. 2019 11:19 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Vydavatel Paradox Interactive si je vědom síly dlouhodobé podpory svých her. Nejde ale cestou mikrotransakcí a loot boxů jako většina ostatních, ale drží se zuby nehty mnoha placených dodatků rozšiřujících jejich hry po dlouhou dobu od vydání. BattleTech není výjimkou. V létě dorazí další DLC s všeříkajícím názvem Urban Warfare.

Bitvy mechů se přesunou z otevřených přírodních lokací do sevřených ulic velkoměst. Ve výhledu na nepřítele vám budou bránit mrakodrapy nebo haldy trosek. Celá zástavba totiž půjde zdevastovat, čímž soupeře připravíte o krytí, ale i sami sebe vystavíte snazšímu zacílení.

Podmínky bojování ve městě budou značně odlišné od dosavadní zkušenosti s BattleTechem. Se zničitelným prostředím souvisí i značná účast explozí, ale i opačného elementu. Údajně byste se měli mít na pozoru před záplavami a dalšími živly. Že by došlo na účelové protržení přehrady?

zdroj: Archiv

DLC Urban Warfare vám za 20 dolarů (pokud nemáte season pass) nabídne nové mapy a bojové mechy, další mise, elektronická vybavení rušící radary soupeřů a odhalující pozice skrytých jednotek, budete čelit novým nepřátelským vozidlům ať už bojovým, podpůrným, nebo záchranným. S tím vším počítejte 4. června.

Nejnovější články