zdroj: BioWare

BioWare na nové Dragon Age nezapomnělo, ale je pořád na začátku

28. 8. 2020 11:40 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Nový díl Dragon Age byl oznámený už v roce 2018, jeho vývoj ale stihl projít restartem, takže pokud byste si mysleli, že BioWare na včerejším streamu z Gamescomu ukázalo nějaký trailer, šeredně byste se pletli. Namísto toho se ve videu objevil šéf studia Casey Hudson a oznámil, že je hra stále v rané fázi vývoje, ale aspoň se můžete podívat, jak funguje v BioWare kreativní proces.

Kratičké rozhovory s vývojáři doplňují koncepty prostředí, postav a situací, občas prostřídané lokací přímo v enginu hry. Hlavní scenárista Patrick Weekes k příběhu nadcházející čtyřky poznamenal: „Chceme ukázat, jaké to je, když nemáte moc. A co se stane, když mocní lidé nechtějí řešit problémy.“

Nové Dragon Age, které stále nemá oficiální název, by mělo být přímým pokračováním Inquisition. Mezi koncepty se blýskne Solas, jehož hlas jste už mohli slyšet v prvním teaseru, a taky tevinterský mág Dorian.

Trailer krátce představil také dvě úplně nové postavy – Bellaru a její dabérku Jee Young Han a Davrina namluveného Ikem Amadim, hlasem Shao Kahna z Mortal Kombatu 11. Zatím není jasné, jestli půjde o nové parťáky, nebo budou mít v příběhu jinou roli.

Uvidíme, za jak dlouho tedy čtvrté Dragon Age vyjde a kdy z něj uvidíme první plnohodnotný trailer. Poslední Dragon Age: Inquisition vyšlo v roce 2014.

Nejnovější články