Betu a early access verzi nástupce Planescape: Torment si zahrajete už v lednu
zdroj: tisková zpráva

Betu a early access verzi nástupce Planescape: Torment si zahrajete už v lednu

5. 1. 2016 18:40 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Bez tří měsíců tři roky po úspěšné Kickstarter kampani dostanou nejenom podporovatelé konečně pořádnou možnost vyzkoušet, co vlastně vývojáři z inXile na Torment: Tides of Numenera tak dlouho vyvíjeli. Zvládli totiž hru dostat to bety, kterou nejdříve zpřístupní právě podporovatelům z Kickstarteru a následně i všem zájemcům skrze early access na Steamu. Obě skupiny zájemců se navíc dočkají už v průběhu ledna.

Pokud patříte mezi podporovatele na Kickstarteru, kteří mají na přístup do betatestu nárok, zapište si, že 17. ledna dostanete možnost poprvé navštívit Zemi budoucnosti po nekonečném cyklu kataklyzmat a výměn vládnoucích civilizačních okruhů. Výsledkem je pseudostředověký svět Numenery, který nese pramálo společných znaků s naší Zemí. Do toho samého světa se pak pustí 26. ledna i zájemci, kteří si hru koupí v early access na Steamu.

Torment: Tides of Numenera zdroj: tisková zpráva

Betatest začíná tam, kde má začínat i finální verze hry (a kde začínala i alfa verze), tedy prvními krůčky vaší postavy ve starobylém městě Sagus Cliffs, které je rozdělené do pěti čtvrtí - všechny je můžete navštívit, seznámit se s jeho obyvateli a samozřejmě plnit i úkoly, které zde objevíte. Brian Fargo dodává, že ačkoliv jde o ranou verzi bety, k dispozici v ní bude poměrně velký úsek hry.

Samozřejmě je třeba počítat s tím, že půjde betu, ne kompletní a odladěnou hru. V průběhu bety a early access fáze je tedy třeba vychytat bugy a případně přidat i nové prvky na základě odezvy hráčů. Na další detaily ohledně bety si ale musí zájemci počkat, i když ne dlouho.

zdroj: Archiv

Nejnovější články