Hearts of Iron IV: Waking the Tiger

Hearts of Iron IV: Waking the Tiger

Články

Jízdní řád na další týden - český Chuchel i japonské FF

A je to tady, týden, kdy možná nebudete vědět co hrát dřív. Jeden velký a skvělý titul vychází na PC, další menší, ale půvabný a z českých luhů a hájů už je také za humny a kdyby vám to nestačilo, můžete se pustit do kolektivního pobíjení stoupenců Chaosu. Na hry, které v tomto týdnu vychází se podívejte ve videu, které jako vždy sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Hearts of Iron IV se v březnu rozroste o lepší Čínu a Mandžusko

Drak se probouzí, ale tentokrát si svou zuřivost nehodlá vylít na nějaké nebohé princezně nebo obyvatelích Jezerního města, nýbrž na rozpínavém Japonském impériu. Dost dobře se však může stát, že místo toho sám sebe hryzne do ocasu. Do Hearts of Iron IV 8. března přibude výrazně vylepšená Čína v datadisku Waking the Tiger (díky, pánové a dámy z Paradoxu, že jste mi svým názvem úplně zkazili celou dračí metaforu).

Komunisti, demokrati a nekonečno vojáků. Do Hearts of Iron IV dorazí vylepšená Čína

Oslabená, rozdělená, demoralizovaná. Takovými přídavnými jmény byste mohli nazvat Čínu před vypuknutím druhé světové války, a tak vlastně není divu, že do ní zakousl ostrá zubiska hladový japonský kapr. Ano, kapr – jde o japonské národní zvíře, já jsem si to nevymyslel. Ale zpět k Číně. Právě tahle kdysi mocná, ovšem nyní na hliněných nohou potácející se říše bude subjektem příštího velkého DLC pro Hearts of Iron IV jménem Waking the Tiger.