Game of Thrones: Season 1 – Episode 6: The Ice Dragon

Game of Thrones: Season 1 – Episode 6: The Ice Dragon

Články

Telltale Games připomínají nejdůležitější volby Game of Thrones

Ve všech regionech a na prakticky všech platformách vyšlo včera finále první epizody herní ságy Game of Thrones z dílny Telltale Games. Pokud jste tedy čekali s hraním až na vydání kompletního balíku, nyní nastala správná chvíle. Všech šest epizod navíc vyjde ve zkompletovaném balíku v krabicové verzi pro PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 a PS4. Jako bonus svým fandům u příležitostí vydání vydali vývojáři i trailer, který shrnuje nejdůležitější volby předešlých pěti epizod. Čili pozor, obsahuje spoilery!

Finále adventurní série Game of Thrones vychází 17. listopadu

Digitálně i v krabicových verzích bude brzy dostupná kompletní sezóna Game of Thrones z dílen Telltale. Vydání poslední - šesté - epizody připadlo na 17. listopad, kdy se definitivně uzavře kapitola příběhu příslušníků rodu Forresterů.

Poslední epizoda Game of Thrones od Telltale vyjde v polovině listopadu

Tak jsme se nakonec dostali na konec cesty rodu Forrresterů. Tedy dostaneme a to 17. listopadu, kdy vyjde poslední, šestá epizoda s názvem The Ice Dragon. Vzhledem k tomu, jak končila ta předchozí, jsem vážně zvědavý, jak Telltale zaonačí… řekněme určité části hratelnosti vyplývající z jedné vaší klíčové volby. Navíc, aby Telltale nalákali další fanoušky seriálové (a také knižní) předlohy, dávají první epizodu From Iron to Ice zdarma k dispozici na všech platformách.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
19. listopadu 2015
Recenze