zavřít

Vyzkoušejte demo 2,5D akce Showdown Effect od tvůrců Magicky

Windows MAC

- Download autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Dva dny poté, co multiplayer akce The Showdown Effect od tvůrců Magicky ze studia Arrowhead vyrazila na svou pouť po digitálních prodejnách, si ji můžete vyzkoušet na vlastní ruce skrze demo přístupné na Steamu. Bohužel, demoverze nabízí možnost vyzkoušet pouze singleplayer porci hry, která plní klasickou roli tutoriálu, což je u primárně multiplayerové hry poněkud nepraktické. Ano, seznámíte se s ovládáním a základními zákonitostmi hry, ale když je krucipísek něco postavené na multiplayeru a chci někoho nalákat ke koupi plné verze hry, tak ho musím namotat přes ten multiplayer.

Odpouštím však tvůrcům a hlavně vydavateli z Paradoxu tento prohřešek, a pokud se chcete podívat, jak The Showdown Effect vypadá, když se hraje na ostro, tedy v mulťáku, tak dnes od osmi večer můžete sledovat přímý přenos z hraní za tímto odkazem.

Pokud jste až dnes zjistili, že něco jako The Showdown Effect existuje, tak vám jen ve stručnosti sdělím, že to je 2,5D multiplayer akce ve stylu akčních filmů 80. let, kde každá z nabízených postaviček má svůj specifický styl boje, a je pouze na vás, kterou si na základě vlastního herního stylu vyberete. Pro další informace, ale i pro videa a obrázky, vás však odešlu na kartu hry, potažmo na oficiální stránku.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.