zavřít

Výborné akční RPG Darksiders Genesis dorazilo na konzole

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch Stadia PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Poslední díl mnohými oblíbené akční série Darksiders vyšel 5. prosince exkluzivně na počítačích. Nešlo o další velké pokračování, ale o odvážnou odbočku Darksiders Genesis, která změnila úhel kamery a přidala gaučovou kooperaci. Po víc než dvou měsících si toto skvělé akční RPG můžete zahrát i na konzolích.

Zatímco gaučová kooperace docela skřípe, v singleplayeru jde o velmi zábavný zážitek. Darksiders Genesis není jen další diablovka, i když se tak na první pohled tváří. Oblasti plné démonů často střídají poklidnější pasáže, ve kterých využíváte své schopnosti orientace v izometrickém prostoru k přeskákání propastí a vyřešení environmentálních hádanek.

Možnost kdykoliv změnit bojový styl z tankujícího jezdce apokalypsy Války na odtažitějšího a hláškujícího střelce, kterým je čtvrtý a poslední jezdec Svár, je zajímavým osvěžením, které zároveň skvělým způsobem odstraňuje pocit frustrace z častého umírání. Stačí přežít s jedním jezdcem, dokud se druhý neoživí.

Darksiders Genesis se jednoduše povedla a osobně bych byl rád, kdyby se z ní stala nová série kráčející po boku té „hlavní“. Pokud jste čekali na konzolové vydání, tak právě dnes čekání končí. Hra vyšla na PlayStationu 4, Xboxu One a dokonce i Switchi, kde to diablovkám jednoduše sluší. Důkaz? Diablo III

Tagy: peklo diablovka darksiders

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.