zavřít

GamesPlay – hrajeme Darksiders Genesis

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Loňský konec roku patřil mimo jiné sérii Darksiders, letošní konec roku patří mimo jiné sérii Darksiders. Ale zatímco loňský třetí díl nebyl ničím, kvůli čemu byste si museli brát dovolenou, letošní odbočka Darksiders Genesis by za to už mohla stát. Naší recenzi si přečtete večer a teď tuto diablovku říznutou puzzly a metroidvanií uvidíte v běhu.

V dnešním videu zavítáme do pekla v roli jezdců apokalypsy Války (War) a Sváru (Strife), kteří udělají vše pro to, aby mohla vzniknout již existující trilogie Darksiders. Darksiders Genesis je totiž z hlediska příběhu předchůdcem celé série, a i když zariskovala se změnou hratelnosti a úhlu kamery, dělá svým starším bráškům čest.

Připojte se k nám během živého vysílání na Mixeru už za 30 minut. Záznam očekávejte o něco později na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: peklo diablovka darksiders gamesplay

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.