zavřít

V třetí epizodě Life is Strange: Before the Storm se uzavírá příběh kamarádek Rachel a Chloe

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One PS4 Pro

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Na konci srpna jsme dostali možnost nahlédnout do tajemného života rebelky Chloe, nejlepší kamarádky Max z původní pětidílné adventury Life is Strange. Absence Max a jejích nadpřirozených schopností v Life is Strange: Before the Storm umožnila předvést ještě o fous dospělejší příběh, který se nebojí dotýkat palčivých témat. První a druhá epizoda jsou již dávno za námi, ta třetí a zároveň poslední už klepe kosu na vašem prahu.

V epizodě Hell is Empty vrcholí doteď kumulované události, na jejichž základě se dívčí dvojice chystá prchnout z města. Hra ve své poslední třetině přihlédne také k vašim dřívějším rozhodnutím (alespoň do nějaké míry), na jejichž základě se dočkáte odpovídajícího zakončení dojemného příběhu.

„S obrovskou pečlivostí jsme se pokusili popasovat s neuvěřitelně osobními tématy, jichž se dosud nedotkla žádná jiná hra. Jsem velice pyšný na tým Deck Nine Games, stejně tak na jejich výtvor. Jsme naprosto nadšeni dosavadními reakcemi našich fanoušků,“ říká Jeff Litchford, viceprezident studia.

Pokud jste dosud otáleli s pořízením prequelu Life is Strange: Before the Storm třeba z toho důvodu, že si chcete dát celý příběh na jeden zátah (odhadem tak 10 hodin), zamiřte rovnou na Steam se 17 eury a pusťte se do toho. O svátcích se jistě nějaký ten čas najde. Příští rok pak vyjde ještě bonusová epizoda (součást deluxe edice), ve které krátký příběh s Max poslouží jako oslí můstek mezi oběma hrami.

A pokud vás náhodou minula původní Life is Strange, tak tu vám samozřejmě doporučuji všemi deseti. Její první epizoda je na Steamu trvale zdarma, zbylé čtyři vás dohromady vyjdou na 20 eur. Obě epizodické adventury jsou i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, a ta původní se právě teď dostala i na zařízení s iOS, kde vás první epizoda vyjde na 3 dolary. Zbylé si kupujete v aplikaci za podobné částky.

Tagy: adventura

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.