zavřít

V DLC Special Transport pro American Truck Simulator se stanete stěhovákem domů

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kamionové simulaci American Truck Simulator táhne na třetí výročí. Z hlediska obsahu se dočkala dvou velkých placených DLC, která rozšířila mapu o Nové Mexiko a Oregon. Jak už je u českého studia SCS Software zvykem, nové mapy nejsou jedinými dodatky. Hru si můžete obohatit mnoha sezónními designy, ať už jde o karoserii, kola, nebo interiér. Stejně tak můžete převážet těžký náklad díky DLC Heavy Cargo Pack, ale nové Special Transport jde ještě mnohem dál.

Zatímco v Heavy Cargo převážíte ryze těžkou techniku (různé nakladače, traktory, jeřáby), Special Transport má jen jednoho společného jmenovatele – nadměrnost. Na speciální návěsy klidně o devíti nápravách vám zákazníci posadí jachty, helikoptéry, velké nádrže, nebo rovnou celé domy. Možná že si na takový úkol věříte, ale sami ho opravdu nezvládnete.

Nechci vás urážet, ale skutečně dostanete policejní doprovod, který se stará o vyklizení komunikace před vámi. Zároveň musíte naslouchat pokynům eskortního vozidla, které zajistí váš hladký průjezd skrz záchytné body vytyčené trasy. Neuposlechnutí pokynů může dokonce znamenat selhání celé zakázky.

Převoz nadměrného nákladu neunikne široké veřejnosti. Počítejte proto se zvědavými čumily, kteří se vyskládají na chodníku při průjezdech městy a dostaví se i novináři, aby večerní zprávy mohly informovat o těch opravdu nejdůležitějších novinkách dne.

DLC Special Transport nabízí celkem 11 druhů nadměrného nákladu, který může vážit až 85 tun, být dlouhý 16 metrů, široký 6,5 metru a vysoký 5 metrů. Jednotlivé úkoly, jejichž počet se blíží stovce, se odehrávají převážně na mapě základní hry, ale některé vyžadují i Nové Mexiko, zatímco úkoly v Oregonu dorazí později formou updatu.

Nové DLC naleznete na Steamu za 5 eur a jsem docela překvapený, že základní American Truck Simulator není ve slevě, jak má při podobných situacích ve zvyku. Nicméně pořád můžete ušetřit díky Enchanted Bundlu, který v sobě snoubí základní hru s Novým Mexikem a balíčky Heavy Cargo, Wheel Tuning a Steering Creations.

Tagy: simulace Závodní česká hra simulator

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.