zavřít

Tvůrci Layers of Fear jsou připravení vyděsit vás dalším hororem Blair Witch

Windows Xbox One Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V roce 1996, kdy se nová herní adaptace Blair Witch odehrává, se v hlubokých lesích ztratí malý chlapec. Policie samozřejmě neváhá a pročesává divočinu. Bývalý policejní důstojník Ellis s pochybnou minulostí, přítomností a pravděpodobně i budoucností nehodlá dřepět doma na prášcích a vydává se policistům na pomoc se svým věrným psem Bulletem. Udělal by líp, kdyby zůstal doma…

To, co v lesích najde, předčí i ty nejhorší noční můry a halucinace. Ellis se dostane do situace, kdy neví, jestli se bojí víc sám sebe, nebo děsivého neznáma, které ohrožuje jeho i psův život. Rázem je nalezení chlapce vedlejším cílem, jelikož musí zachránit především sám sebe (a psa).

Blair Witch je psychologický horor, ve kterém přidělujete svému psovi různé příkazy (k noze, hledej, zůstaň…) a používáte baterku spolu s kamerou pro lepší orientaci ve velmi tmavých prostorách. Les je zrádný a slibuje, že druhý průchod hrou bude docela jiný, pokud tedy budete mít po prvním děsivém tanečku s přízraky málo.

Hra už vyšla na počítačích a Xboxu.

Tagy: horor psychologický

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.