zavřít

Steampunková diablovka Grim Dawn konečně vychází v plné verzi

Windows

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

O Grim Dawn jsme psali poprvé před pěti lety - tehdy jsme toto akční RPG popisovali jako projekt s ambicemi nahradit nikdy neuskutečněné pokračování Titan Quest. Podobnost obou her navíc není náhodná, protože za vývojem Grim Dawn stojí stejná parta tvůrců jako v případě Titan Quest, tentokrát ale pod názvem Crate Entertainment. Důležitější ale je, že hra po šestiletém vývoji a třech letech v early access fázi konečně vyjde v plné verzi 24. února.

Hra bude zatím dostupná pouze digitálně s tím, že nedlouho poté dojde k vydání i krabicové verze. Tvůrci budou zároveň distribuovat i fyzické odměny pro podporovatele z Kickstarteru, samozřejmě chce hru i nadále podporovat po technické stránce a navíc chystá datadisk.

Jak hra vypadá těsně před oficiálním dokončením, jsme nedávno prezentovali ve čtenářské gamesplayi. Krom jiného se v něm dozvíte prakticky všechno o základních mechanismech a řadě prvků, které na první pohled nemusí být patrné, ale projeví se až po několika desítkách hodin hraní.

Tagy: akční fantasy RPG izometrické

Zdroje: Kickstarter,PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.