zavřít

Steampunková diablovka Grim Dawn konečně vychází v plné verzi

PC

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

O Grim Dawn jsme psali poprvé před pěti lety - tehdy jsme toto akční RPG popisovali jako projekt s ambicemi nahradit nikdy neuskutečněné pokračování Titan Quest. Podobnost obou her navíc není náhodná, protože za vývojem Grim Dawn stojí stejná parta tvůrců jako v případě Titan Quest, tentokrát ale pod názvem Crate Entertainment. Důležitější ale je, že hra po šestiletém vývoji a třech letech v early access fázi konečně vyjde v plné verzi 24. února.

Hra bude zatím dostupná pouze digitálně s tím, že nedlouho poté dojde k vydání i krabicové verze. Tvůrci budou zároveň distribuovat i fyzické odměny pro podporovatele z Kickstarteru, samozřejmě chce hru i nadále podporovat po technické stránce a navíc chystá datadisk.

Jak hra vypadá těsně před oficiálním dokončením, jsme nedávno prezentovali ve čtenářské gamesplayi. Krom jiného se v něm dozvíte prakticky všechno o základních mechanismech a řadě prvků, které na první pohled nemusí být patrné, ale projeví se až po několika desítkách hodin hraní.

Tagy: akční fantasy RPG izometrické

Zdroje: Kickstarter,PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.