zavřít

Sestavte si svůj tým hrdinů od Marvelu v Ultimate Alliance 3: The Black Order

Switch

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V posledních letech nemine pomalu měsíc, aby do kin nešla nějaká komiksová adaptace, s hrami je to v tomto ohledu trochu horší. Bojovka Marvel Ultimate Alliance se vrací po deseti letech, aby tyhle stavy aspoň trochu narovnala. Třetí díl s podtitulem The Black Order vyjde exkluzivně na Switchi a kromě Avengerů, Strážců Galaxie a X-Menů obsáhne i některé méně profláklé superhrdiny.

Že se v Ultimate Alliance 3: The Black Order objeví Iron Man, Wolverine, Spider-Man, Hulk nebo Kapitán Amerika je tedy automatické, hrát ale budete moct i za nováčky typu Black Panthera, Deadpoola, Spider-Gwen nebo Doctora Strange. Každý z nich má své speciální schopnosti nebo pohyby.

Hra kopíruje dějovou linii filmů, hrdinové i odpadlíci se tedy musí spojit, aby společně zastavili Thanose před nalezením kamenů duší. Sice všichni víme, jak to dopadne, to ovšem neznamená, že se nemůžete domluvit s až třemi dalšími kamarády a nakopávat pozadí ve spandexu v lokálním nebo online coopu.

V žánrovém mixu bojovky a akčního RPG tedy musíte odvrátit neodvratitelnou hrozbu a můžete hrát prakticky za kohokoliv, na koho si v univerzu Marvelu vzpomenete. Pokud tedy máte Switch a dost kamarádů, kteří ho mají taky, i když se obejdete i bez nich. Ultimate Alliance 3 půjde totiž hrát i sólo a vychází 19. července letošního roku.

Tagy: Marvel bojovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.