zavřít

Porazte Lokiho a dostaňte se do Valhaly v novince Rune II

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Aby se Loki vyhnul prorokované smrti, udržuje Ragnarok v běhu tím, že ho neustále restartuje. Divoký sever proto trpí pod přívaly nemilosrdných monster a ničivého počasí. Hádejte, kdo dostal za úkol se tím vším probojovat a jednou pro vždy to s Lokim skoncovat. Odměna je slušná – židle s vaším jménem u hodovního stolu ve Valhale.

Tento nelehký úkol můžete v Rune II plnit úplně sami, nebo se spojit s kamarády v kooperaci. V každém případě vás čeká náročné putování severskou krajinou, kde se pro utínání končetin nejde daleko. Každé resetování času přináší novou výzvu. Jednou nastane polární noc, podruhé kraj zaplaví obři, jindy se budete prodírat zemí pokrytou ledem.

S nelehkým úkolem vám pomohou schopnosti od jednoho z vámi vybraných bohů, kterého se rozhodnete uctívat. Po cestě naleznete mocné artefakty a sami si vyrobíte zbraně a zbroje, které nejlépe vyřeší nesnáze před vámi.

Ale chce to ještě další pomoc. Proto se můžete pustit třeba do rekonstruování zdevastovaných vesnic a do stavby lodí, se kterými se dostanete do vzdálených koutů mapy, jež si podmaníte a zase se tak trochu přiblížíte ke svému cíli.

I když jste nařachaný Viking, který si dává bandity, trpaslíky, kanibaly, draugry a další havěť ke svačině, sami, bez pomoci ostatních hrdinných seveřanů zkrátka nemáte šanci svrhnout Lokiho hrůzovládu. Ale můžete se o to pokusit už dnes, protože Rune II vyšla v Epic Games Storu, kterému se zavázala roční exkluzivitou.

Tagy: sandbox brutální vikingové otevřený svět Ragnarog

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.