zavřít

Pekelná jízda povedené dvojky War a Strife započne v Darksiders Genesis ještě před Vánoci

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X Stadia

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Když si Lucifer usmyslel, že naruší řád udržovaný Koncilem tím, že obdaří nedozírnou mocí nejvyšší z pekelných démonů, zadělal si tím na pořádný průšvih. Asi netušil, že se stane terčem dvou jezdců Apokalypsy. War a Strife jsou odhodlaní zlikvidovat každého takového démona a zabránit tak zkáze všeho.

V akčním RPG Darksiders Genesis se prosekáte a prostřílíte tisíci démonických potvor, abyste se dostali k jednomu z několika bossů. Pravděpodobně se jich nezbavíte tak snadno, jako se to podaří Strifovi v novém stylovém filmečku. Po jeho zhlédnutí doufám, že podobných předělových scén bude ve hře víc.

Nové video nevyšlo jen tak pro pobavení diváctva. Mělo totiž za úkol oznámit datum vydání hry, jejíž prezentace na Gamescomu mě zanechala velmi pozitivně naladěného. Do Genesis se na počítačích a Stadii pustíte už 5. prosince.

Co se všech tří konzolí týče, jejich datum vydání je hezky symbolické: 14. února 2020. Jaký symbol, ptáte se? Toto datum připadá na Valentýna, takže proč si se svou milou neskočit do pekla v kooperaci, která je jedním z hlavních lákadel hry?

Dalším lákadlem může být fakt, že vás ve dvou čeká řešení spousty hádanek. A tím posledním jsou sami hrdinové. Kdo by se nechtěl čas od času proměnit v obrovskou, prakticky nesmrtelnou bestii?

Tagy: peklo diablovka darksiders

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.