zavřít

Jezdec na ohnivém koni rozpoutá válku v Darksiders Genesis

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X Stadia

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

War a Strife jsou dva bratři ve zbrani. Oba patří do spolku čtyř jezdců apokalypsy, se kterými jste se postupně setkali napříč hrami ze série Darksiders. Strife se objeví vůbec poprvé v chystané diablovkové odbočce Darksiders Genesis, ale nebude na síly pekla sám. Doprovodí ho brácha War, který se představuje v novém videu.

Pokud se do Darksiders Genesis chystáte pustit sami, pak si na začátku hry nemusíte vybrat, za kterého z jezdců odehrajete celou hru. Můžete mezi nimi totiž kdykoliv přepínat v jejím průběhu. Bude se to hodit v boji i při řešení hádanek, protože každý z jezdců má jiné přednosti.

War je takový klasický tank. Do boje se vrhá po hlavě, kde se cítí nejlíp obklíčený nepřáteli. Zato Strife se drží opodál a kropí nepřátele z pistolí. Jak už název hry napovídá, děj vás vezme před události dosavadních dílů, bude se točit kolem Lucifera a War si v něm užívá svobodu po sto letech ve vězení. Byl totiž křivě obviněn z předčasného spuštění apokalypsy.

Darksiders Genesis si můžete dát i v kooperaci dvou hráčů, kdy se každý chopí role jednoho z jezdců. Přesto se i v tomto režimu můžete kdykoliv prohodit.

O hře samotné jsem se víc rozepsal v dojmech z Gamescomu (ale bohužel mi nebylo dovoleno si ji zahrát). Očekávejte ji ještě letos na PC, PlayStationu 4, Xboxu One, Switchi a Stadii.

Tagy: peklo diablovka darksiders

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.