zavřít

PC verze L.A. Noire vyjde v listopadu se všemi DLC

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nyní už je zřejmé, proč jsme se zveřejněním dojmů z PC verze L.A. Noire museli čekat tak dlouho (článek vyjde zítra nebo v pátek). Vše brzdilo dopředu naplánované oznámení termínu vydání L.A. Noire: The Complete Edition, která bude v krabicích i na Steamu v prodeji od 11. listopadu. Kompletní edice odměnní PC hráče za čekání sadou kódů k získání všech stažitelných přídavků, které vyšly pro verzi konzolovou, což znamená nejenom případy (je jich celkem 5), ale zřejmě i oblečky a jiné drobnosti.

Oficiální cena PC verze L.A. Noire byla stanovena na 49.99 Euro, ale hlavní české webshopy nabízí předobjednávku za výrazně nižší cenu. GameExpres a Xzone za 899 Kč, JRC (Game) pak za 1099 Kč. Pokud jsou to ceny finální, tak se asi tentokrát vyplatí pořídit hru v krabici místo na Steamu (pokud nebudete čekat na slevy). Krom termínu vydání byly oznámeny i doporučené HW nároky L.A. Noire na PC, ale ty už si prostudujte po rozkliku v článku. Mimochodem, hra bude podporovat i technologii Nvidia 3D Vision.

HW nároky L.A. Noire

Operační systém: Windows 7; Windows Vista Service Pack 1; Windows XP Service Pack 3
CPU: Intel Dual Core 2.2GHz - Quad Core 3.2GHz; AMD Dual Core 2.4Ghz - Quad Core 3.2Ghz
RAM: 2 – 8 GB
Pevný disk: 16 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB - NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB; Radeon HD 3000 512MB - Radeon HD 6850 1024MB

Tagy: akční detektivka

Zdroje: Rockstar Games

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.