zavřít

Ode dneška v Crusader Kings II narazíte na mnichy, satanisty a černou magii

Windows

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Hráčové, střezte se, Satan je tady! Tedy aspoň jeho zvrácení přisluhovači. A taky mnišské řády, náboženské kulty, asasíni, astrologie, nadpřirozeno a spousta tajných společností s nejrůznějšími cíli. Svět Crusader Kings II se ode dneška díky rozšíření Monks and Mystics stává výrazně zamotanějším. Když si k tomu připočtete ještě mocné relikvie, temné schopnosti, lovce kultistů a zaprodané duše, může započít veselý temně středověký tajně náboženský cirkus.

DLC jako obvykle nabízí několik různých možností, jak se zabavit. Pokud se chcete stát obráncem pravé víry, přidejte se do řádu žebravých mnichů a sledujte, jak stoupá skóre vaší zbožnosti. Ovšem pakliže toužíte po zničení církve, možná by vám spíš sedla nějaká ta polyteistická sekta. A pak tu jsou ještě hašišem nadopovaní vrahouni pod vedením Starce z hory, které by jistě také šlo využít ke svým podlým záměrům!

Z obrázků a videí se zdá, že v Monks and Mystics budete moci doopravdy získat kouzelné schopnosti. Co třeba výměnou za čistotu své duše zabít manželku bleskem? Sice to trochu kazí historickou věrnost celé hry, ale koneckonců jsme tu měli i invazi Aztéků do Evropy, tak co by vadila troška té černé magie. Mezi další drobnosti, kterých se v DLC dočkáte, patří třeba unikátní portréty pro anglické a německé rody nebo nové rozkazy pro vaše rádce. To všechno na Steamu či Paradox Store pořídíte za obvyklých 15 euro.

Tagy: středověk strategie historická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.