zavřít

Nejzajímavější částí launch traileru Gears 5 je hlas Amy Lee z Evanescence

Windows Xbox One Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Pokud jste se nejnovějších Gearsů nemohli dočkat, dost možná je hrajete už od pátku, kdy vyšly v ultimátní edici. Ta klasická si nicméně na své vydání počkala do dneška a doprovází ji minutový launch trailer, kde se Kait opět prohání na kluzáku a za doprovodu coveru The Chain od Fleetwood Mac v podání Amy Lee startuje svou motorovou pušku, aby to natřela obřímu Locusťákovi.

Náplní střílečky Gears 5 bude příběhová kampaň, kde se vydáte do nových míst, postavíte se novým nepřátelům a odkryjete nějaká ta temná tajemství pod povrchem planety Sera. A protože jde o pátý díl v pořadí (když nepočítám Judgment), máme tu i pět různých multiplayerových módů.

Gears 5 zatím v zahraničí sbírají dosti pozitivní hodnocení, na Metacriticu se verze pro Xbox One pyšní zprůměrovaným hodnocením 86 ze 100 na základě padesáti verdiktů. Na naší recenzi pilně pracujeme, respektive to dělá náš gearsí redakční specialista Aleš.

Přestože první díly Gears of War pocházejí z dílny Epic Games, pětku v jejich obchodě nenajdete. Už podruhé v sérii za hrou stojí tým The Coalition pod záštitou Xbox Game Studios. Místo toho pro ni tedy zamiřte na Steam, na Microsoft Store anebo rovnou na Xbox.

Tagy: akční gears of war

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

 • hra Gears 5

  Vítejte zpět na planetě Sera v novém díle populární série ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.