zavřít

Největší ohňostroj nezažijete na silvestra, ale v dnes vydaném Just Cause 4

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Just Cause vždy razilo heslo „maximální sandbox“. Význam hesla je s každým dalším dílem větší, hlubší a rozvinutější, což platí i u Just Cause 4. Novinek je spousta a vypadá to, že příznivci série si i tentokrát přijdou na své. Jen doufám, že se nedostaví syndrom předchozího dílu, který po pár hodinách bohužel nastolil opakující se nudu.

V prvních recenzích si Just Cause 4 nevede vůbec špatně. Vesměs padají osmičky a sedmičky, ale najde se i nějaká ta šestka. Hra stojí a padá na sandboxu, tedy zábavě, kterou si vytváříte sami. Jde prakticky jen o soubor nástrojů, jejichž kombinací docílíte věcí nevídaných v jiných titulech. Záleží tedy na tom, zda vás baví si jen tak hrát na obrovském explozivním písečku. Příběh u Just Cause asi ani tentokrát nebude tolik zásadní.

Just Cause 4 vychází v dnešních večerních hodinách, ale pokud sáhnete po Deluxe či Gold edici, můžete se do hraní pustit okamžitě. Kromě toho jednotlivé edice slibují exkluzivní obsah, v případě té nejdražší je v ceně i season pass.

Tagy: akční Just Cause E3 2018

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.