zavřít

Na jaře vyjde vylepšená edice adventury Dreamfall Chapters pro konzole i PC

PlayStation 4 PC Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Adventura Dreamfall Chapters, třetí díl série zahrnující hry The Longest Journey a Dreamfall: The Longest Journey, se dočká vydání vylepšené verze pro konzole PS4 a Xbox One. To je známo už od prosince, ovšem tvůrci z Red Thread Games teď upřesnili leckteré podrobnosti. Dochází k tomu po období ticha, kdy ustala komunikace s fanoušky, z nichž mnozí stále čekají na splnění některých slibů, které provázely kickstarterovou kampaň před čtyřmi lety.

Úpravy konzolové edice zahrnující vyšší kvalitu obrazu, animací, stínů, osvětlení i hratelnosti budou ve formě patche aplikovány i na PC verzi hry. Autoři zároveň oznámili, že brzy vyjdou další dva dlouho slibované updaty, které nabraly zásadní zpoždění. První z nich do hry přidá německý dabing (o další slibované lokalizaci do francouzštiny není nikde ani zmínka), a ten druhý přinese chybějící in-game odměny.

Konzolová edice Dreamfall Chapters vyjde 24. března, a někdy okolo stejného data by měly být přispěvovatelům z Kickstarteru konečně odeslány krabicové verze pro PC včetně zbývajících fyzických odměn.  

Tagy: sci-fi fantasy adventura

Zdroje: tisková zpráva,Kickstarter

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.