zavřít

Na jaře vyjde vylepšená edice adventury Dreamfall Chapters pro konzole i PC

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Adventura Dreamfall Chapters, třetí díl série zahrnující hry The Longest Journey a Dreamfall: The Longest Journey, se dočká vydání vylepšené verze pro konzole PS4 a Xbox One. To je známo už od prosince, ovšem tvůrci z Red Thread Games teď upřesnili leckteré podrobnosti. Dochází k tomu po období ticha, kdy ustala komunikace s fanoušky, z nichž mnozí stále čekají na splnění některých slibů, které provázely kickstarterovou kampaň před čtyřmi lety.

Úpravy konzolové edice zahrnující vyšší kvalitu obrazu, animací, stínů, osvětlení i hratelnosti budou ve formě patche aplikovány i na PC verzi hry. Autoři zároveň oznámili, že brzy vyjdou další dva dlouho slibované updaty, které nabraly zásadní zpoždění. První z nich do hry přidá německý dabing (o další slibované lokalizaci do francouzštiny není nikde ani zmínka), a ten druhý přinese chybějící in-game odměny.

Konzolová edice Dreamfall Chapters vyjde 24. března, a někdy okolo stejného data by měly být přispěvovatelům z Kickstarteru konečně odeslány krabicové verze pro PC včetně zbývajících fyzických odměn.  

Tagy: sci-fi fantasy adventura

Zdroje: tisková zpráva,Kickstarter

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.