zavřít

Je načase nakopat vesmírným pirátům zadky v Rebel Galaxy Outlaw

PlayStation 4 Windows PS4 Pro Switch

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Co naplat, že jste se před časem rozhodli stočit sovu kariéru do legální roviny. Jednou padouch, vždycky padouch. Juno Markev nemá na výběr, musí opět usednout do kokpitu vesmírné stíhačky a sledovat úchvatné exploze svých cílů. V Rebel Galaxy Outlaw můžete následovat příběhovou kampaň, ve které splácíte dluh kamarádovi, jenž vás vytáhl z bryndy. A do další uvrhl. Začnete s překvapivě schopným vrakem a budete plnit jednu zakázku za druhou.

Nebo se na nějaké příkazy shora vykašlete a vydáte se jen tak na průzkum vesmíru, rozstřílíte pár pirátů, policistů a další členy skupin obývajících hluboký vesmír. Nechybí humor známý z předchozího dílu, minihry jako kulečník, kostkový poker a automaty (jak herní, tak výherní). Hrát vám k tomu bude stylový soundtrack (21 hodin hudby na sedmi stanicích).

Ještě potřebujete přemlouvat? Tak níže je třičtvrtěhodinka z hraní přímo od autorů a soudě dle Metacriticu rozhodně nejde s hodnocením 77 o krok vedle. Zájemci nechť se hlásí o svou loď v doku Epic Games Store s 25 eury.

Tagy: sci-fi western

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.