zavřít

Druhé rozšíření X: Rebirth nese jméno Home of Light a vyjde na konci února

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

V pořadí již druhý přídavek vesmírné simulace X: Rebirth vyjde příští rok, 29. února, a bude se jmenovat Home of Light. Datadisk přijde ruku v ruce s aktualizací na verzi 4.0 a vedle nové porce obsahu přinese také dosud největší míru volnosti ve všech aspektech hry. Novinky se totiž týkají obchodování, budování, ale i vesmírných soubojů, ve kterých se hráči mohou těšit na dosud nejsilnější protivníky.

Hlavní devizou tedy budou nové možnosti, a to včetně rozrostlého vesmíru obsahujícího rovnou tři nové systémy – Home of Light, Toride a Cold Star. První jmenovaný je bohatým systémem, ve kterém si lze obchodováním přijít na zajímavé peníze, Torida nabídne dosud nejnebezpečnější oblasti, jež jsou však velmi lákavé na průzkum. A konečně Cold Star nabídne oblast velmi bohatou na nerostné suroviny. Jak vidno, na své si přijdou jak bojovníci, tak i obchodníci a těžaři.

Další zajímavou novinkou je možnost budovat překladiště, ve kterých lze uchovávat nerostné suroviny a jiné bohatství. Zároveň také hra nabídne nové možnosti začátku příběhu – nově nastupující hráči tak budou moci naskočit rovnou do víru dění například v roli bohatého obchodníka v systému Home of Light.

Do hry nadále samozřejmě přibudou i nové úkoly, které půjde díky nové aktualizaci 4.0 podstatně pohodlněji sledovat. Systém by měl fungovat podobně, jako je tomu v jiných RPG hrách – tedy formou jakési nástěnky.

Zkrátka a dobře, v unikátní, přestupné datum, 29. února, se budou moci hráči X: Rebirth těšit ze značného přísunu nového obsahu. Bližší detaily jsou například k dispozici na stránkách Steamu.

Tagy: simulace akční sci-fi série X

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.