zavřít

Deus Ex: Mankind Divided vyjde počátkem příštího roku

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Pokud byste snad čekali, že by se konference Square Enixu obešla bez prezentace nového Deus Ex: Mankind Divided, tak byste se mýlili. A to je zatraceně dobře – tuto příležitost si vývojáři ujít nenechali a vedle zbrusu nového traileru ukazujícího temnou vizi světa budoucnosti, v němž se augmentovaní lidé pouštějí do křížku s těmi na jednu stranu méně šťastnými, se také konečně dozvídáme bližší datum vydání – hra vyjde začátkem příštího roku na Xbox One, PS4 a PC.

Trailer nám opět ukazuje svět, v němž Adam Jensen může být jen těžko šťastný. Jakožto člen elitních jednotek bojuje proti teroristům, ovšem jak nám již taktně naznačila efektní první ukázka a první střípky informací – nic není černobílé a ve světě Deus Ex je tomu tak ještě méně. Video představuje mimo nového příběhu také novou technologii jménem Dawn engine vykreslující příjemně detailní scenérie.

Příběh je pak zasazen pár let po událostech Human Revolution, do roku 2029, kdy jsou augmentovaní lidé vyhnáni na okraj společnosti a musejí být pod neustálou (a zřejmě také utiskující) ochranou. Konečně také dostávají významnější roli takzvaní ilumináti – kolem této tajemné a údajně i herní svět ovládající komunity se bude nový příběh otáčet především a jak si jistě mnozí vzpomenou, tak stejná skupina pak bude mít zásadní vliv i na další události, jež se odehrávají v původních dvou dílech této dnes již legendární série.

Nyní už ale slibovaný nový trailer. Ten konečně vedle několika příběh našeptávajících dialogů a několika pro příběh zásadních postav odhaluje také prémiové gameplay záběry a některé nové Adamovy schopnosti. Pokochejte se sami. Připomínám, že jsme se o příběhu více rozepsali v tomto článku.

Tagy: stealth akční sci-fi first person Deus Ex e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.